Rusza III Ogólnopolski Konkurs Sztuki Nowe Sytuacje pod tytułem „Uchwycenia” zorganizowany przez Fundację Rozwoju i Promocji Sztuk Pięknych iki. Konkurs skierowany jest do studentów IV i V roku oraz absolwentów kierunków artystycznych szkół wyższych, którzy nie ukończyli 45 roku życia. Zgłoszenia do 31 lipca. do pobrania: Regulamin - (plik pdf)

"Uchwycenia"

Rusza III Ogólnopolski Konkurs Sztuki Nowe Sytuacje pod tytułem „Uchwycenia” zorganizowany przez Fundację Rozwoju i Promocji Sztuk Pięknych iki.

Konkurs skierowany jest do studentów IV i V roku oraz absolwentów kierunków artystycznych szkół wyższych, którzy nie ukończyli 45 roku życia.

Zgłoszenia do 31 lipca.

do pobrania: