Pracownia w procesie- siedem postaw głównych

Wystawa studentów z Pracowni Malarstwa prof. Wojciecha Cieśniewskiego i adi. Pawła Nocunia

Na obrazach Annymarii Bem, Michała Ciesielskiego, Pauliny Jołdy, Klaudii Kani, Julii Miller, Agaty Słowak i Piotra Wesołowskiego, zobaczymy co wyniknęło z potyczki siódemki studentek i studentów z pojęciami pychy, chciwości, nieczystości, łakomstwa, zazdrości, gniewu i lenistwa; określającymi siedem grzechów głównych.
Obrazom towarzyszyć będzie wyświetlany na jednej ze ścian pracowni film, zawierający wypowiedzi, w których studenci odnoszą się do wybranych przez siebie pojęć.

Udział biorą:
Annamaria Bem, Michał Ciesielski, Paulina Jołda, Klaudia Kania, Julia Miller, Agata Słowak, Piotr Wesołowski

kurator:
dr Paweł Nocuń