Antek Lisowski, Psychopatodela, 2021

DYPLOMY 2021

Opublikowano 23 czerwca 2021

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne pokazy dyplomowe Wydziału Malarstwa.

23 wystawy- w budynku Wydziału oraz w galeriach na terenie Warszawy pozwalają na zapoznanie się z twórczością młodych artystów:

 

1. Klaudia Kania „Połączenia”, Galeria Stalowa ul. Stalowa 26, 16-22 czerwca 2021, finisaż wystawy 22 czerwca, w godz. 17- 20.

2. Estera Pilichowska „Góra i źródło”, 19- 29 czerwca, Dom Artysty Plastyka, ul. Mazowiecka 11 A (Galeria Lufcik)

3. Alicja Twarowska „Jestem, ponieważ jesteśmy – pozorna tożsamość”, 19- 29 czerwca, Dom Artysty Plastyka, ul. Mazowiecka 11 A (Galeria Lufcik)

4. Patrycja Radziszewska „Krawędź światła”, 21 -30 czerwca, w godz. 10 -14, Galeria Nowe Miejsce, al. Jerozolimskie 51/lok.2

5. Dominika Ciska „ Rozedrganie” , 22 czerwca – 04 lipca, otwarcie wystawy 22 czerwca, w godz. 16-20, Muzeum im. Bolesława Biegasa, al. Jerozolimskie 51

6. Piotr Mlącki „Zachód słońc wszystkich”, 22- 28 czerwca, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie

7. Michał Ciesielski „Na początku było”, 23-30 czerwca, Klub Pogłos, ul. Burakowska 12

8. Antoni Lisowski „Paradoksalnie, życie wciąż zaskakuje mnie, albo i nie.”, 23 – 30 czerwca, Pracownia Wschodnia, ul. Władysława Skoczylasa 8

9. Stanisław Kwieciński „Pejzaże”, oprowadzenie autorskie po wystawie 24 czerwca w godzinach 16-21, Wydział Malarstwa ASP w Warszawie, Krakowskie Przedmieście 5, pracownia nr 72

10. Maja Kolus „ Drzazgi”, oprowadzenie autorskie po wystawie 24 czerwca w godz. 16-21, Wydział Malarstwa ASP w Warszawie, Krakowskie Przedmieście 5, pracownia nr 56

11. Pola Gadowska „Wycięte”, oprowadzenie autorskie po wystawie 24 czerwca w godzinach 16-21, Wydział Malarstwa ASP w Warszawie, Krakowskie Przedmieście 5, pracownia nr 67

12. Tomasz Paszkowicz „Polska ;/”, 25 czerwca 2021, o godzinie 18:30 performance, I Społeczne Liceum Ogólnokształcące, Ul. Zawiszy 13, sala numer 2

13. Bartłomiej Kulpa „ Welcome to the space of hope” , wernisaż 25 czerwca od godz. 17.30, Teatr Syrena, ul. Litewska 3

14, 15. Anna Grzymała, Maja Janczar oraz Julia Woronowicz „Wojna polsko-polska: baśnie ursynowskie w domu polskim”, 26 czerwca- 1 lipca, Sinfonia Varsovia, ul. Grochowska 272

16. Agnieszka Ślusarczyk- Bańska „ Pandemony” 28 czerwca-1 lipca, wernisaż 28 czerwca, godzina 19, Galeria Autonomia, Gen. W. Andersa 13

17. Małgorzata Sobieraj „Kalejdoskop pamięci”, 28-29 czerwca, w godz. 12 – 19, Wydział Malarstwa ASP w Warszawie, Krakowskie Przedmieście 5, Pracownia Tkaniny Eksperymentalnej i Pracownia Tkaniny Artystycznej (sale 60 i 62)

18. Małgorzata Bocian „ Obrazy”, 1-30 lipca, wernisaż 1 lipca o godz. 18, Centrum ŁOWICKA, Łowicka 21

19. Marcin Kozłowski „ Sentymenty”,1-30 lipca, wernisaż 1 lipca o godz. 18, Centrum ŁOWICKA, Łowicka 21

20. Filip Krawczyk „ I’ve met you at the rave”, 1 lipca, Wydział Grafiki ASP w Warszawie, Krakowskie Przemieście 5, pracownia nr 6

21. Adam Kozicki „ too late for late capitalism & STUDIO TATUAŻU IM. LESZKA BALCEROWICZA”, 1-8 lipca, wizyty po umówieniu telefonicznym: +48 514 989 885 lub po napisaniu na priv, wernisaż 2 lipca po godz. 18:00, ul. Dobra 14/16, nad klubojadalnią Młodsza Siostra

22. Aleksandra Makuch „Gdzie leży szczęście?”, 30 czerwca- 8 lipca , wernisaż 2 lipca o godz. 18.30, Pracownia Duży Pokój, ul. Warecka 4/6 (wejście od ul. Kubusia Puchatka)

23. Wiktoria Dobrowolska „ Eutierria”, 2-24 lipca, oficjalne otwarcie 2 lipca, HOS Gallery, Dzielna 5

 

Po więcej informacji na temat poszczególnych wystaw zapraszamy na profil Wydziału Malarstwa na Facebooku oraz na Instagramie @wydzial.malarstwa.