BE THE CHANGE #6

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w dniu

26 stycznia br. w Auli w nowym budynku ASP przy

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39.

Spotkanie organizuje Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet , a partnerem wydarzenia jest Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

Impreza ma charakter zamknięty, dla studentek Akademii jest bezpłatna, aby wziąć w niej udział należy zarejestrować się na stronie: http://btc6asp.evenea.pl/

Drogie studentki,

mamy dla Was ciekawą propozycję. Zapraszamy do udziału w Wieczorze Be the change #6 organizowanym przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet 26 stycznia w naszej Auli.

Dlaczego warto wziąć udział? Sieć Przedsiębiorczych Kobiet organizuje programy akceleracyjne dla kobiet planujących założenie własnej firmy, programy dla studentek, spotkania networkingowe. Podczas sesji Be the change na scenie wystąpią:

Zuza Stańska- historyk sztuki, założycielka aplikacji mobilnej DailyArt oraz właścicielka firmy Moiseum zajmującej się tworzeniem rozwiązań związanych z nowymi technologiami i nowoczesnym podejściem do publiczności w muzeach i instytucjach kultury.

prof. dr hab. inż.  Mirosława El Frey-  specjalistka z zakresu inżynierii biomateriałów polimerowych.

Patrycja Plewka – psycholog, psychoterapeutka zaangażowana we wsparcie osób po amputacjach.